Отзывы об отдыхе в Сатанове

Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Отдыхали компанией на новогодние праздники в усадьбе у Николая-хотим выразить огромную благодарность за отлично организованный отдых!!! Красивая местность, невероятная природа, горы и чистый воздух, все, что нужно чтобы оздоровиться и отдохнуть душой и телом. Хотим отметить, что так как отдыхали вместе с маленькими детьми, то сначала переживали, что будет прохладно в номерах, но было так тепло, что даже перекрывали краники на батареях-такая теплота и комфорт-это приятно удивило. Так же отлично оборудованы номера. Нам очень понравился чан -это отличная процедура для оздоровления и особенно, что чан с видом на горы-такая красота вместе с пользой!!! Мы и дети были в восторге!!! Так же побывали и попарились в бане-побегали по снежку и оздоровились. Однозначно рекомендуем отдых у гостепреимного Николая-и хотим поблагодарить за такой шикарную усадьбу для отдыха, отличная альтернатива Карпатам, и тем более, что по расстоянию намного ближе. Еще раз большое спасибо за незабываемый отдых!! Будем приезжать.
Наталья
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Приїзжали на відпочинок в садибу до пана Миколи компанією, хоч ненадовго, але залишились безмежно задоволені відпочинком! Чудово провели час та попарились в чані-це просто неймовірно!!! Дякуємо пану Миколі за чудове місце відпочинку та справжній релакс для тіла та душі!!!
Олександр.
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Хочу подякувати за гарний відпочинок у садибі пана Миколи! Комфортні номера, гарна природа, дуче чиста та гарна територія, власний бювет з мінеральною водою, ввічливий персонал - все це налаштовує на гарний відпочинок. Сподіваюся провести у цьому чудовому місці ще й зимові канікули.
Неля
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Над Збручем, поміж Товтрами, в лісі
Загубилось чудове село,
Це Крутилів прекрасний і милий,
Де подій так багато було.......

........Під горою джерела дзюркочуть,
Де струмиться цілюща вода,
Хто хоч рас у Крутилів приїхав,
Того тягне постійно сюда.
М.М.Мартенюк
Ці прекрасні рядки належуть чудовій людині,поету,володару цего чудового місця відпочинку - пану Миколі- , Який дуже любить свій край,свою країну,
Щиро дякуємо за ці десять днів проведених в Вас.
Дякуємо за літературні вечери,за бесіди проведенні з Вами. ( Окрема подяка дівчатам обслуговуючого персооналу Оксані та Людмилі)
Хай Господь Бог і Матір Божа помагають Вам і вашій родині. Хай буде так.
Володимир та Галина З Хмельницького
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Відпочивали на вихідні родиною у пана Миколи, це щось неймовірне! Дуже вдячні за такі чудові умови, за Чан окрема подяка- це щось...))) А красу цього краю взагалі не описати словами, це потрібно бачити і відчути...Залишились дуже задоволені, обовьязково приїдемо ще! Низький Вам уклін!!!
(Також хочу подякувати персоналу: пані Оксані та пані Людмилі)
Ольга м. Старокостянтинів
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Чудово відпочили в Садибі у пана Миколи, гарна природа, краєвид!!! Умови відмінні, все з комфортом для відпочиваючих!!! Особливо сподобався чан - це щось!!! Дякуємо чудовому господару - п.Миколі за гарно організований відпочинок!!! Приїдемо ще обов'язково.
Тетяна
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Дуже чудове міце.Умови проживання комфортні.Були лише на вихідні і нам дуже сподобалось.Чан взагалі супер!!!річну доньку неможна було забрати знього,а старший синуля навіть обливався холодною водою.Нам дуже сподобалось і плануємо ще зїздити на відпочинок.
Яна
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Найкраще місце для спокійного відпочинку, для відновлення тіла та душі...Цілюще повітря, цілюща мінеральна вода, краєвид від якого дух захоплює, тільки ти та природа... інший вимір...інший світ...час по іншому тече...хто побував тут один раз - обовязково захоче повернутися... Дякую пану Миколі за гостинність та комфортні умови
Мирослава
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Отдыхали в июне 2018 года в усадьбе у Николая-это просто сказка!!! Я даже не представляла, что за такую смешную в наше время цену - можно получить такие комфортные и шикарные условия! В номере есть телевизор, холодильник, туалет, душ-все, что нужно для комфортного отдыха. Так же нам очень понравился чан-мы отлично попарились с семьей, на открытом воздухе-вид на горы, что может быть лучше?!! Природа вокруг усадьбы шикарная, до Санатория рукой подать. Вобзем остались очень довольны и будем приезжать!!!
Анна
Отзыв о о Отдых в Сатанове ( с.Крутилов) / Сатанов

Відпочивали в садибі у пана Миколи тиждень тому-залишились задоволені і хочемо подякувати за гарний відпочинок пану Миколі!! Справді, затишні та комфортні номери, на територіі є фонтанчік, качелі, та й сама територія гарно прикрашена квітами, навколо рози, декоративні рослини-все це радує око. Коміортні номери, є в номері душ та санвузол. В номері є телевізор-супутникові канали та холодильник. Також є шикарна кухня для приготування ііжі, мангал. Але особливо нам сподобався чан - це щось неймовірне! Ми просто насолоджувались відпочинком та хочемо сказати, що ми Ваші клієнти!!! Дякуємо, сім‘я Кравчуків.
Одександр