Отзывы об отдыхе в Сатанове

Отзыв о о Дідова Хата / Сатанов
Василь, Тернопіль25 июня 2020
Відпочинок був у нас в період дощів, червень місяць, але незважаючи на це ми зуміли, разом з господарями Віктор і
Наталія провести досить цікавий час. По перше проживання - нові номери, Є окремий котедж, по ціні доступне всім, що є важливо. - близько до джерела, ліс рядом, ставок, риба , гриби. Харчування по домовленості, домашні смачні страви за доступними цінами, не було потреби самим готувати. Рекомендуєм, і надіємось цього року приїхати ще. З вдячністю ще раз господарям.
василь
Отзыв о о Дідова Хата / Сатанов
Вартує, щоб зупинитись на відпочинок. Помірні ціни, гарні, затишні кімнати, цілодобово гаряча вода в душі і на кухні (що для мене важливо).Господарі порядні, приємні люди, господиня за фахом медсестра (при потребі надасть допомогу), та ще й відмінно готує. За окрему плату (невелику, можна смачно поїсти. На наступний рік неодмінно приїду .Рекомендую тут зупинитись.
Катерина
Отзыв о о Санаторий ”Товтры” / Сатанов
Отличний отдихала2раза в1991году,Не жалею,если вернуть то время назад,Отдохнула отлично, встретила оченьхароших людей
Александра
Отзыв о о Отдых в Сатанове. Чаны в Сатанове (с. Крутилов) / Сатанов

Отдыхала с 20-29 января. Плюсы - дивный воздух, своя минеральная вода, очень комфортные условия проживания, красивый вид из окна, заповедник и источники близко, отличный персонал (Оксана и Людмила), чаны и бани тут же...
Минусы - нет.
Что еще надо для полного счастья!)
Елена
Отзыв о о Отдых в Сатанове. Чаны в Сатанове (с. Крутилов) / Сатанов
Відпочивала в Михайловича два рази клас РЕКОМЕНДУЮ
Марія Вінниця
Отзыв о о Отдых в Сатанове. Чаны в Сатанове (с. Крутилов) / Сатанов

Отдыхали компанией на новогодние праздники в усадьбе у Николая-хотим выразить огромную благодарность за отлично организованный отдых!!! Красивая местность, невероятная природа, горы и чистый воздух, все, что нужно чтобы оздоровиться и отдохнуть душой и телом. Хотим отметить, что так как отдыхали вместе с маленькими детьми, то сначала переживали, что будет прохладно в номерах, но было так тепло, что даже перекрывали краники на батареях-такая теплота и комфорт-это приятно удивило. Так же отлично оборудованы номера. Нам очень понравился чан -это отличная процедура для оздоровления и особенно, что чан с видом на горы-такая красота вместе с пользой!!! Мы и дети были в восторге!!! Так же побывали и попарились в бане-побегали по снежку и оздоровились. Однозначно рекомендуем отдых у гостепреимного Николая-и хотим поблагодарить за такой шикарную усадьбу для отдыха, отличная альтернатива Карпатам, и тем более, что по расстоянию намного ближе. Еще раз большое спасибо за незабываемый отдых!! Будем приезжать.
Наталья
Отзыв о о Отдых в Сатанове. Чаны в Сатанове (с. Крутилов) / Сатанов

Приїзжали на відпочинок в садибу до пана Миколи компанією, хоч ненадовго, але залишились безмежно задоволені відпочинком! Чудово провели час та попарились в чані-це просто неймовірно!!! Дякуємо пану Миколі за чудове місце відпочинку та справжній релакс для тіла та душі!!!
Олександр.
Отзыв о о Отдых в Сатанове. Чаны в Сатанове (с. Крутилов) / Сатанов

Хочу подякувати за гарний відпочинок у садибі пана Миколи! Комфортні номера, гарна природа, дуче чиста та гарна територія, власний бювет з мінеральною водою, ввічливий персонал - все це налаштовує на гарний відпочинок. Сподіваюся провести у цьому чудовому місці ще й зимові канікули.
Неля
Отзыв о о Отдых в Сатанове. Чаны в Сатанове (с. Крутилов) / Сатанов

Над Збручем, поміж Товтрами, в лісі
Загубилось чудове село,
Це Крутилів прекрасний і милий,
Де подій так багато було.......

........Під горою джерела дзюркочуть,
Де струмиться цілюща вода,
Хто хоч рас у Крутилів приїхав,
Того тягне постійно сюда.
М.М.Мартенюк
Ці прекрасні рядки належуть чудовій людині,поету,володару цего чудового місця відпочинку - пану Миколі- , Який дуже любить свій край,свою країну,
Щиро дякуємо за ці десять днів проведених в Вас.
Дякуємо за літературні вечери,за бесіди проведенні з Вами. ( Окрема подяка дівчатам обслуговуючого персооналу Оксані та Людмилі)
Хай Господь Бог і Матір Божа помагають Вам і вашій родині. Хай буде так.
Володимир та Галина З Хмельницького
Отзыв о о Отдых в Сатанове. Чаны в Сатанове (с. Крутилов) / Сатанов

Відпочивали на вихідні родиною у пана Миколи, це щось неймовірне! Дуже вдячні за такі чудові умови, за Чан окрема подяка- це щось...))) А красу цього краю взагалі не описати словами, це потрібно бачити і відчути...Залишились дуже задоволені, обовьязково приїдемо ще! Низький Вам уклін!!!
(Також хочу подякувати персоналу: пані Оксані та пані Людмилі)
Ольга м. Старокостянтинів