Отзывы об отдыхе в Пилипце

Отзыв о о Садыба «ТРЕМБИТА» / Пилипец
Відпочивали в садибі ''Трембіта'' в будиночку 4-6 ос., залишились задоволені. Все необхідне в будиночку є, чисто. Дуже зручне розташування - зовсім недалеко підйомники до г. Гимба та до водоспаду Шипіт.
Загалом все дуже добре. Якщо хочете гарного спокійного відпочинку за помірну ціну - рекомендую.
Мар'яна
Отзыв о о Садыба «У ЮЛИ» / Пилипец
Благодарю хозяйку Елену за комфортный отдых и вкусные завтраки.Отдельное спасибо за детскую площадку,огромного доброго собаку,ласковых котиков,смешных курочек,качели!Всего самого хорошего Вам!
Куницкая Оксана
Отзыв о о Садыба «ТРЕМБИТА» / Пилипец
Відпочивала з подругами в липні 2021 року. Звичайно наші Карпати дуже гарні: природа, водоспад Шипіт, чарівний Синевір та прекрасне повітря, аромати трав. Але ця мальовничість не так би добре сприймалась, якби не теплий прийом в сімейній садибі Трембіта. Тепла гостинність пані Вікторії та її батьків скрасила нам відпочинок. А найбільше запам'яталося, то з якою любов'ю Вікторія готувала нам сніданки та вечері. Було смачно як у мами, особливо голубці - то пісня. Хочеться неодмінно приїхати ще.
Людмила
Отзыв о о Частная усадьба У Людмилы / Пилипец

Проживали 3дні влітку 2021. Враження- супер! Дуже гостинна господарка, прекрасні умови для проживання: чисто, красиво, зі смаком оздоблені кімнати. Дуже,дуже смачно готує. Ми задоволені.
Олена
Отзыв о о Садыба «ЛЮБАВА» / Пилипец

Дуже-дуже дякуємо за відпочинок (19-20червня 2021р) відпочивали компанією з 13 чоловік.Садиба "Любава" затишне місце, надзвичайно гостинні господарі, є все необхідне для гарного відпочинку: кухня супер, місце для паркування автомобіля,гаряча вода,гарний краєвид, спокійна атмосфера. Однозначно рекомендуємо це місце!
Сусловець Оксана
Отзыв о о Садыба «ТРЕМБИТА» / Пилипец

Відпочивали сім"єю в будиночку на 4-6 місць.Умови чудові,є все необхідне.Плита електро+газовий балон.Посуду достатньо.Вода цілодобово.Доречі,дуже смачна,бо з криниці.Господарі прекрасні.Поруч річка,витяг на гору Гемба.Магазин поруч.Рекомендуємо!
Ірина
Отзыв о о Садыба «ЛЮБАВА» / Пилипец

Встретили большой компанией Новый 2021 год!
Очень довольны приёмом! Еда изумительная! Любой каприз) Узвар... пожалуйста, компот... вот вам компот)) Очень повезло с водителем... Ванечка на жёлтом микроавтобусе... Мы пробыли 4 дня... Он нас возил на все местные достопримечательности, советовал, что интересное можно посмотреть... Подъёмники доставили громадное впечатление... С погодой нам подфартило, на на верху... столько снега... Дети довольны, взрослые счастливы... Спасибо за тёплый приём!!!
Роман
Отзыв о о Частная усадьба У Людмилы / Пилипец

Проживали взимку, і було дуже тепло! У кімнаті чистенько, ванна теж тепла. Господиня дуже смачно готувала. Постіль дали чисту, навіть попрасовану. Раджу!
Руслана
Отзыв о о Под Гимбою (Пiд Гимбою) / Пилипец
Нова назва Wood House, нові хазяїни дуже приємні, гарно розмовляють, в готелі чисто, чайник і фен нові, мебель теж нова і кімнатах зроблено гарні ремонти, в ресторані чисто, офіціант ввічливий, а їжа дуже смачна, порція їжі велика, раджу знаходися в цьому готелі і кафе 😊!
Аніта
Отзыв о о Дом художника «ШИПИТ» / Пилипец

С удовольствием вернёмся в гостиницу, но есть будем в другом месте. Два дня нам готовили все пересоленное, а на закуску вынесли салат с волосом. На претензию ответили, что у повара волосы другого цвета. Даже не извинились.
Екатерина