Отзывы об отдыхе в Яремче

Отзыв о о Гостиный двор «ОБЕРЕГ» / Яремче

Пообіцяли поселити і в останній момент відмовили! А ми цілу ніч в дорозі не спали і з нами троє дітей. Не рекомендуємо!!!
На п
Отзыв о о Усадьба «У ОЛЕГА И БОГДАНЫ» / Яремче

Відпочивали у садибі уже вдруге .Снігу не було ,але у Буковелі був ми їздили на катання туди,хоча біля будинку є гірка де можна кататись . Відпочинок сподобався Чудова веранда де ми могли посидіти на свіжому повітрі і поїсти шашлика Господиня пригостила грибною юшкою Супер .Дякую!!!
Наташа
Отзыв о о Частный дом «ЧОРНОГИРЧИК» / Яремче
Відпочивали сім"єю в будинку " Чорногірчик" все гарно. Господарі дуже привітні і гостинні люди . Хто писав негатив про них чому ж не бронювали у готелі чи котеджі, побувавши в цих людей хочеться приїхати знову і знову, і як тільки випаде нагода іншого місця й шукати не будем тільки пані Марія та пан Орест. Дай Боже їм здоров'я.
Валентина
Отзыв о о Частный дом «ЧОРНОГИРЧИК» / Яремче

Відпочивали з родиною в цій садибі. Більш привітних та гарних господарів в житті не зустрічали! Одним словом - карпатська гостинність у чистому вигляді. А ті "господа", яких не влаштовував "леп", нехай у Google знайдуть визначення даного слова. Кращих господарів годі й шукати. Якщо відпочинок - то тільки в "Чорногірчику"!
Ілона
Отзыв о о Усадьба «У ОЛЕГА И БОГДАНЫ» / Яремче
Відпочивали у Олега та Богдани, дуже сподобалось .Ми були з маленькими дітьми.Був жовтень ми ходили збирать гриби була чудова погода нам дуже сподобалось.Особлива подяка п.Богдані за сніданки і вечері усе СУПЕР.

Олексій
Отзыв о о Частный дом «ЧОРНОГИРЧИК» / Яремче

Осторожно!!!
Бронировали это жильё для празнования Нового года 2019/20. На фото всё выглядело чисто и вполне достаточно для проживания. Но, по приезду всё очень огорчило.
Во-первых хазяинам нужно писать, что жильё достаточно старое, с низкими полками и холодным полом. Но, самое печальное это грязнота. Кухня реально грязная. Всё в лепе. Что бы поесть купили одноразовую посуду.
Хазяева прогрели дом перед нашим приездом, а перед прогревом записали показаня счетчика за что мы должны были заплатить.
Всё ничего, всякое бывает, но стоимость должна быть дешевле при таких недостатках...
Короче, в новогоднюю ночь мы пошли искать другое жильё.
Вернули нам только 25% предоплаты.
Не рекомендую!!!!

Кому интересно увидеть реальные фото даного жилья пишите на мой e-mail: luneva1982@ukr.net

P.S. Написала этот отзыв, потому что неприятно начался мой отдых...

Ирина
Отзыв о о Частная усадьба Еврик / Яремче

Бронировали чан на пару часов, скорее всего здесь не знают как это делать - правильно топить! Вода была нагрета сразу до невероятной температуры, находится в чане было невыносимо.
Вода была адски горячей!
Я представляла отдых в чане - как Релакс и расслабление, получила ожог стоп и неприятное впечатление надолго.
Номер, в котором переодевались ужасный, слава Богу мы там не остановились для проживания.
Не рекомендую, ни чан здесь , ни номера!
Ольга
Отзыв о о Апартаменты «ДИМЕКС» / Яремче
Сьогодні з Яремче. Відпочивали в Димекс. Все СУПЕР. Розміщення, номери - відмінно, парковка, альтанка, річка. Все просто чудово. Краще не потрібно. Велике дякую п.Сергію та обслуговуючому персоналу. До нових зустричів, всього найкращого.
Отзыв о о Гостинный двор «РАДУГА» / Яремче

Відпочивали в Веселці чотири роки. Дуже подобалось. Дякуємо Ользі і Василю за турботу. Завжди терплячі і виховані. Ніколи ,без причини, не підвищують голос, завжди люб'язні.Олечка дуже смачно готую. Номери завжди чисті та затишні.
Ірина
Отзыв о о Коттедж «КВИТКА» / Яремче
Вперше відпочивали у 2014 році і так майже кожний рік тут зупиняюся. І в цьому році також. Дуже подобається розташування - і до автовокзалу близько і до залізничного, до центру також. А особливо чистота в номерах і приємний запах дерева, що стало вирішальним у виборі саме цієї садиби. І дуже приємні господарі, котрі завжди запропонують свою гостинність. Дай Бог їм довголіття та здоровья! Ціна та якісь на рівні. Всім рекомендую, не пошкодуєте!
Валентина