Отзывы об отдыхе в Яремче

Отзыв о о Усадьба «У ОЛЕГА И БОГДАНЫ» / Яремче
Ще не відпочивали, але вже знаю, що мої рідні сюди не приїдуть. Дочка шуакє місце для відпочинку у вересні, зателефонувала в цю садибу, з'ясувала умови і все. Телефонувала з мого номеру. Через деякий час мені телефонує жінка, можливо Богдана і говорить, що я повинен заселятися, я сказав, що я не в курсі, і, що дочка їй зателефонує, але вона обізвала мене дебілом і відключила телефон. Потім телефонував чоловік, говорив про якусь машину, правда не сварився. Через деякий час знов телефонує жінка, дебілом вже не обзиває, а просто посилає на три букви. Не знаю, що в них там сталось, але з потенційними клієнтами так не розмовляють. Обходьте цю Садибу десятою дорогою. Слава Україні!
Петро Павлович
Отзыв о о Усадьба «АННЫЧКА» / Яремче

Чому ніхто не пише, що у кожному номері з Вами живуть величезні МУРАХИ!!! Це жах! Коли ми попросили повернути гроші, нам люблязно ВІДМОВИЛИ! Шахраї !!! Кому війна, а кому і мати рідна, це про хазяйку та її помічницю Христину
Євгенія
Отзыв о о Кипрея Коттеджи / Яремче

Ми відпочивали у Кіпреї другий раз з 4-ма дітьми.
Відразу звернули увагу на те, що нам постійно роблять зауваження. То виключіть світло, то дивіться за дітьми, то я не дам стрибати на батуті, то дивіться, щоб не зламали нічого на дитячому майданчику.
Проте ми не зважали на це, з урахуванням того що місце розташування – зручне, хоч і не на вершині, проте біля центру міста. І тут варто зауважити, що ми приїхали на місяць, щоб провести час карантину з дітьми у затишному місці на чистому повітрі.
До речі, номери – гарно облаштовані, і з урахуванням терміну нам надали гарну знижку.
І от через два тижні спочатку нашого відпочинку нам чи не примусово сказали, що треба поміняти полотенця та постіль. Ми запропонували, щоб ми самостійно перестелили ліжка. І в тому був сенс… Проте Тетяна (хазяйка) сказала, що вона сама все зробить. Ну добре…, та й поїхали ми відпочивати.
Повертаємось, і тут нас чекало відразу декілька сюрпризів:
1. Килим на першому поверсі прибрали без пояснень, і ми мали ходити по холодній кафельній підлозі, а особливо діти мали ходити.
2. В нас забрали одну з дитячих подушок. Теж без пояснень.
3. У ванні чіпали та переставляли наші особисті речі: зубні щітки, а бритва для гоління взагалі лежала на сіточці для зливу.
При тому, що ми не просили прибирати. І самі прибрали перед від’їздом на прогулянку.
Наступного дня я зателефонував Олені та розповів їй ситуацію. Але замість того, щоб вибачитись та повернути нам килим, мені сказали наступне: «У Вас було так брудно, що просто жах. Таке враження, що ви ходили по килиму у вуличному взутті. Ваша бритва так і лежала.»
Нас відверто було названо свинями. Може й не прямо, але це читалося.
Після цього, я попередив, що ми хочемо поїхати на тиждень раніше, та не будемо терпіти такого ставлення до себе та до родини. І попросив повернути кошти за 4-тий тиждень.
Але й тут я отримав дивну та нестриману реакцію. Мене звинуватили в тому, що я ультимативно вимагав цю суму, що в нас – просто шоколадні умови, що попит на номери – шалений. Мені не запропонували повернути 50% чи хоч якийсь альтернативний варіант. Нічого, просто грубо та хамовито відповіли та зіпсували ще один вечір.
Після цього ми довідпочивали 3-тій тиждень, та поїхали додому, так і не отримавши кошти за невикористаний період.
Шановні Олена та Тетяна, ці кошти ви забрали не тільки у нас, але й у наших дітей. І слава Богу, сума у 5 тис. грн. – не критична для мене. Але грубість, наклеп (про те, що в нас було брудно), брехня (що бритва лежала на сіточці для зливу відразу) – це ненормально.
І я ні в якому разі нікому не пораджу відпочинок у вас.
Ось мій особистий телефон. Я готовий підтвердити свої слова кожному, кому це буде цікаво.
Тел 0501866158. Дмитро

Дмитро
Отзыв о о Частная усадьба "Батькивська хатынка" / Яремче
Я теж не совітую зупинятися в Орисі. Хазяйка зовсім не привітна , завжди робить зауваження , заходить в кімнату тоді , коли нас немає . Ми скинули на карточку Орисі предоплату , а коли розраховувалися вже за житло повністтю то забулися , що скидали її вже кошти. Попросили повернути назад решту грошей , то Орися посміхнулася і сказала , що гроші не віддасть. Така доросла жінка , а совісті НУЛЬ 😪😪😪 Не совітую зупинятися в ,, Батьківській хаті "
Оксана
Отзыв о о Частная усадьба "Батькивська хатынка" / Яремче
Я теж не совітую зупинятися в Орисі. Хазяйка зовсім не привітна , завжди робить зауваження , заходить в кімнату тоді , коли нас немає . Ми скинули на карточку Орисі предоплату , а коли розраховувалися вже за житло повністтю то забулися , що скидали її вже кошти. Попросили повернути назад решту грошей , то Орися посміхнулася і сказала , що гроші не віддасть. Така доросла жінка , а совісті НУЛЬ 😪😪😪 Не совітую зупинятися в ,, Батьківській хаті "
Оксана
Отзыв о о Усадьба «БАРВЫ СКЕЛИ» / Яремче
Не рекомендую. Це аферистка. Домовлялись з господинею місяць наперед, хотіли перекинути завдаток, сказада, що нема потреби. Я ПРОСИЛА,щоб нас не підвела, бо ми з малою дитиною. Коли ми сіли в поїзд, я їй дзвоню, щоб нас зустріла, а вона мені каже вибачте місць нема.І так вночі ми залишились на вулиці. Хамка настояща. Багато років їздимо, такого ще не мали.
Оксана
Отзыв о о Котедж Релакс Яремче / Яремче

Відпочивали першій половині липня, це вже був другий відпочинок тут, перший раз відпочивали на початку вересня 2020 р. Все дуже ідеально! Центр міста, все поруч: ринок, кафе, магазини. До річки 3-4 хвилини та дуже гарні краєвиди. У будинку затишно, чистота на вищому рівні, є все необхідне для комфорту, можна самим готувати, кухня, як і альтанка обладнані усім необхідним, чиста, простора та закрита територія, привітні та доброзичливі господарі, завжди порадять та дадуть відповідь щодо екскурсій, місць відпочинку та дороги. Дуже вдячні господарям Тетяні та Мирославу!!! Рекомендую усім відпочинок тут!!!
Отдыхали первой половине июля, это был второй отдых здесь, первый раз отдыхали в начале сентября 2020 г. Все очень идеально! Центр города, все рядом: рынок, кафе, магазины. К реке 3-4 минуты и очень красивые виды. В доме уютно, чистота на высшем уровне, есть все необходимое для комфорта, можно самим готовить, кухня, как и беседка оборудованы всем необходимым, чистая, просторная и закрытая территория, приветливые и доброжелательные хозяева, всегда посоветуют и ответят по поводу экскурсий, мест отдыха и дороги. Очень благодарны хозяевам Татьяне и Мирославу!!! Рекомендую всем отдых здесь!!!
Виктор
Отзыв о о Эко-Усадьба У Галины / Яремче
Це був не відпочинок,а жахіття!!! Умови жахливі,все воняє тухлістю,дітям місць не було,хоча домовлялися,сама господиня замка ще та!!!!!) і всюди її собака Анатолій. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Іринка
Отзыв о о Гостиный двор «ОБЕРЕГ» / Яремче

Пообіцяли поселити і в останній момент відмовили! А ми цілу ніч в дорозі не спали і з нами троє дітей. Не рекомендуємо!!!
На п
Отзыв о о Усадьба «У ОЛЕГА И БОГДАНЫ» / Яремче

Відпочивали у садибі уже вдруге .Снігу не було ,але у Буковелі був ми їздили на катання туди,хоча біля будинку є гірка де можна кататись . Відпочинок сподобався Чудова веранда де ми могли посидіти на свіжому повітрі і поїсти шашлика Господиня пригостила грибною юшкою Супер .Дякую!!!
Наташа