Отзывы об отдыхе в Яблунице

Отзыв о о Коттедж Соколиное гнездо / Яблоница
Не раджу скидати наперед завдаток даному господарю, хоча це є обов'язковою умовою для бронювання. На відпочинок так і не потрапили , у зв'язку з погіршенням погодних умов, грошей назад теж не отримали.
Анонім
Отзыв о о Коттедж Соколиное гнездо / Яблоница
Отдихали здесь в прошлом году, условия- ето ужас, фото не соответствуют реальности!
Аноним
Отзыв о о Гостиница Тайна Карпат / Яблоница

Хотели отдохнуть в отеле Таемныця карпат забронировали тур, приехали и были удевлены... Гостиницу стряпали на быструю руку ученики труда четвертого класса из досок и задули пенкой, всё на тяп ляп! Шумка ужас, отопления не было, интернета не было, столовая и питание так себе как для западной Украины
Далеко от дороги далеко ходить... Персонал хороший это одно что спасает эту гостиницу...!
Андрей
Отзыв о о Гостиница "Горганы" / Яблоница
Відпочивали на початку лютого. Дуже сподобалося, номер просторий , чистий , дуже теплий . В рестрані дуже смачна кухня. Дякуємо за подарунок від готелю в честь дня народження - чани- було бомбезно. Дякуємо!
Галини
Отзыв о о Гостевой дом Тога / Яблоница

Хороший готель з приємними цінами. Розташування дуже хороше - на самому перевалі біля дороги на Буковель. Біля готелю є альтанки з мангалами, шампурі і необхідний посуд надали без проблем.
Ігор
Отзыв о о Гостевой дом Тога / Яблоница

Готель дуже хороший. Відпочивали у стандартному двомісному номері. Номер світлий, чистий, з класичним ремонтом. Друзі ж наші зупинилися в аналогічному номері, але з деревяною оббивкою. Персонал хороший - поселили нас далеко за північ без всяких претензій!
Ольга
Отзыв о о Отель Бруклин / Яблоница

Просторі великі світлі номери, з величезними панорамними вікнами і балконами. На 4 поверсі є тераса, нам адміністрація готелю запропонувала подивитися звідти навколиші красоти. Воно того варте!!!!! Вигляд шикарний!!! Хоч і вигляд з номеру не менш вражаючий. На першому поверсі є ресторан, страви смачні і недорогі. Персонал привітний, добродушний, легко йде на контакт. Зимою приїдемо саме сюди!!!!
Ольга
Отзыв о о Отель Бруклин / Яблоница

Відпочивали у готелі з сім''єю. Всім сподобався готель, дуже круто! Номер просторий і світлий, є балкон, вигляд з вікна на гори! Чисто і гарно, меблі прості та нові і функціональні, нічого лишнього. Багато місця біля готелю для парковки. Все подвіря вкрито бруківкою - можна подумати ми приїхали не в Карпати, а справді у Бруклін. Сервіс тут на вищому рівні. Персонал не замітний, але за необхідності всі є на місці.
Ігор
Отзыв о о База отдыха Малая Одесса / Яблоница
Був з дружиною в червні цього року,було пріємно відпочивати,смачна іжа!
Олексій
Отзыв о о Усадьба «ROSIZH» / Яблоница
Указанные на сайте цены - не более чем "замануха". Реальная цена сейчас на размещение в усадьбе "ROSIZH" - 300 грн. за номер.
Тарас
  • Страницы:
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4