Отзывы об отдыхе во Львове

Отзыв о о Хостел на Крымской / Львов
Дуже чисто і затишно виспалась
Свiтлана
Отзыв о о Хостел У Эльжбеты / Львов

Добрий день, любі читачи. Хочу поділитися неприємним досвідом перебування у даному хостелі. 23 липня мною та дівчиною було заброньовано два спальних місця «У Ельжбети». По прибуттю нас зустріла нова адміністраторка хостелу Оксана, привітала та показала спальні місця. Ніщо не передвіщало біди. Вночі, приблизно о першій годині ночі мене розбудила дівчина та поскаржилася, що її щось покусало, у неї на тілі проглядалися червоні набряки у багатьох точках тіла. Ми негайно дістали протиалергенний препарат Лцет та просиділи у кухні до 6 години ранку. Далі ми підійшли до адміністраторки, щоб врегулювати дане питання. Вона викликала власника, який замість того, щоб врегулювати конфлікт, звинуватив нас у тому, що ми привезли клопів до нього. У нас ніколи не було проблем з клопами вдома, тепер вони можуть з’явитися через недбалість господаря даного хостелу. Такі звинувачення нас дуже обурили. Ми вперше вирішили переночувати у хостелі, і досвід виявився доволі негативним. Не рекомендую даний хостел для відвідування, якщо бережете своє здоров‘я!
Вінсент
Отзыв о о Отель Богема / Львов
Вперше чую, що в ціну не входить постільна білизна та подушки! Видаються за додаткову плату. За телефоном бронювали номер з окремими ліжками, все записали, по приїзду вручили ключі з одним великим ліжком - для 2 чоловіків у відрядженні !!! Короче, ШОК!
Вікторія
Отзыв о о Волшебная долина. Гостиничный комплекс / Львов

Шановні колеги, не рекомендуємо мати відносини з даним готелем. У нас склалась неприємна ситуація, і адміністрація не йде на зустріч нам.
13 грудня забронювали їх найбільший котедж, вони запросили кинути аванс на адманістратора ресторанного комплексу Возняка Ростислава Володимировича в розмірі 9600грн. Номер якого 0984504567.
24 грудня ми зв’язались з ними на сайті з поясненням, що в нас сталась форс-мажорна ситуація і ми не можемо бути в них на новий рік. Але відповіді не було.
В подальшому того ж дня ми дзвонили до них з іншого номера пояснюючи, що в нас захворіли на Covid-19 люди. А інші через сімейні обставини не можуть поїхати. На що получили відповідь, що аванс не повертається. Хоч перед цим за це ніхто не уточнював, і як на всіх готелях, що бронювали раніше є можливість повернути аванс за кілька днів.
Після цих розмов адміністрація пообіцяла звернулись до дирекції і вирішити це питання.
25 грудня з нами зв’язувались і пропонували інший котедж обрати, на що ми відмовились бо це не міняє ситуацію хворих людей.
27 грудня ми зв’язувались щоб піти на двосторонню вигоду і повернути хоч половину авансу. На що получили лише слова очікування відповіді дирекції, яка так і не поступила.
28 грудня дали остаточну відповідь що кошти вони не збираються повертати бо аванс повертається за два тижні.

Тому ми не рекомендуємо мати справу з готелем, бо відношення ніяке і вони не ідуть на зустріч з клієнтом, будьте обережні коли будете переказувати кошти на Возняка Ростислава Володимировича.
На букінгу можна скасувати за 3 дні до, без штрафу. А тут ми звернулись, ще раніше на що получили негативні відповіді, тому не розуміємо такого відношення.
Святослав
Отзыв о о Хостел Post House / Львов

Очень красиво, чисто и уютно. Почти в самом центре города Львова, недалеко (одна минута) прекрасный парк ,названия не помню.
Олег
Отзыв о о Хостел на Крымской / Львов

Хостел ужасный, если хотите чтобы вам хамили - вам сюда, если хотите среди ночи просыпаться от того что покрылись инеем - вам сюда, если хотите чтобы вам постоянно тошнила владелица хостела - вам сюда.
Никому не желаю жить в этом хостеле, это просто ужас, начну с того что я вёз команду детей, 8 спортсменов, и меня никто не предупреждал о том на сколько там холодно, дети спали в одежде под одеялом, и своими пледами которые брали с дома, и на утро все проснулись с соплями и красным горлом. На вопрос хозяйке почему вы не предупреждаете что у вас так холодно все стрелки она переводит на отопительный сезон, я все понимаю, но предупредить она должна была я вёз детей, разговаривать с владелеца хостела было бесполезно, весь разговор заканчивался тем что она бросала деньги с словами «уезжайте, я знаю таких как вы, всем не довольные». Чтобы вы понимали это было в 7 вечера когда мы заехали, в такое время с детьми куда-то перееехать было уже не реально. Тем более суму залога возвращать никто не думал. Владелеца хостела постоянно портила настроение своим вечным недовольством, то дети смеются, то дети сделали шах в обуви дальше порога, то ещё что-то… и чтобы вы понимали туда со своими тапочками не пускают, на входе вам выдадут постиранные одноразовые тапки за которые ещё и деньги возьмут, о чем тоже меня не предупреждали.
И о чистоте, когда я спросил у детей почему они не мылись они начали плакать и объяснять это тем что в ванной грязно и там все в паутине. В номерах на тумбочках пыль ее ни кто и не думал вытирать. Очень тесно, ни какого комфорта. Между кроватями очень узкое расстояние. Под простыню застелены клеенки, чувствуешь себя как в больнице. И это все вы получите при стоимости 250 грн с человека. На сайте было заявлено что скидку делают для детей, а на деле такая же цена как и для взрослого.
Богдан
Отзыв о о Отель Таурус / Львов

Була в СПА,всім рекомендую,привітний персонал,суперові масажисти
Світлана
Отзыв о о Гостиница Арена / Львов
Самий кращий готель на світі!!!!!
Роман
Отзыв о о Хостел "Hostel ok" / Львов

Неоднократно останавливалась, отличный вариант за небольшие деньги, близко к центру, не далеко от ЖД вокзала. Вай фай и утюг входят в стоимость номера, можно заказать услугу стирки. Мне попадался только хороший персонал)
Светлана
Отзыв о о Хостел Княжий / Львов

Здравствуйте.Приезжали туда зимой . В номере было ужасно холодно.Вид с окна, просто железная решётка .Грязь везде .С подругой сдвинули одноместные кровати ,а на полу и на стенах пыль и грязь .Была душевая кабина ,которая текла ,и после того как мы мылись ,в воде было всё и никто это не витирал,попросить тоже не у кого было .Мусор с туалета тоже никто не убирал .Из-за того что нас поселили в этой гостинице ,испортилось всё впечатление от Львова .Понравилось лишь питание ,всё остальное -нет !
Людмила
  • Страницы:
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6