Відгуки про відпочинок в Татарові

Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров

Віддихали великою компанією (27 чоловік). Плюси - це 2 басейни на території, мангали. Мінуси - в кімнатах часто пропадає вода, електрика в розетці (коли включається електро чайник), кімнати не прибираються, полотенця які не встигають висихати (після басейну) не міняють, мусор з кімнат не виносять. Саме більше обурило те, що при виселенні працівники заставили дітей розбирати пістольне (наволочки, простирадла) та відносити їм на рецепцію. Мотивуючи це тим, що вони дуже замучені (в 10.00 год. ранку). Такий тут сервіс за 400 грн. з людини на добу.
Володимир
Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров
Отдыхал два раза летом 2019-2020 очень классно рекомендую.
Иван
Відгук про о Коттедж У Дианы / Татаров

Ще такого зіпсованого відпочинку в мене не було!!! Опис буде довгим, але корисним для тих хто Боже борони захоче зупинитись у цьому місці.
Почалось все з перебійним постачанням води. Потім зі світлом такаж історія. Хоча на території є власний генератор, але чоловік який дивиться за господарством, постійно пяний, і не знає як ним користуватись. Тоїсть світло на території було, але не в усіх будинках. І коли я зателефонував власниці, то відповідь мене шокувала. Вона просто насварилась на мене і сказала дзвонити в обл енерго. А ще приємним бонусом було опалення. В день по три рази потрібно просити щоб підкинули дров у котел, бо нам холодно. На що власниця мала гарну відповідь. Сказала, що потрібно пити чай а не горілку і тоді буде тепло. А ще одягати термобілизну... Короче наслухався від неї кучу хамства, погроз, і в результаті не добувши свій термін бронювання ми з’їхали. І не тільки ми. А ще дві компанії людей які там проживали. Так що люди думайте. Не витрачайте свій час і нерви на цей котедж!!!
Віталій
Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров

Как можно писать плохие отзывы? Приезжаю 2ой раз.. Все супер.. Лучше не найти.. Буковель и рядом не стоит... Хозяева нормальные.. Улыбчивые и отзывчивые.. Заселили даже раньше в 8утра..вместо 14.00так как номер был пустой.. Приеду еще!!!!

Людмила
Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров

Были зимой 2019 года.Всё прекрасно и вкусно.Но есть МИНУС -в столовой нету вытяжки и ужасно напитываешься запахом кухни.Решите этот вопрос пожалуйста,так как и в 2020 зимой тоже собираемся к Вам!)
Мері
Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров

Номера чисті, от лише в нашому номері була така шафа чисто як дерев'яний туалет на дворі :-( .
Кухня смачна окрім вареників (гидота). Басейни погано миють ,по краях слизь відклалася. На протхязі дня безліч комах мертвих плаває яких ніхто більше не збирає, а мали би. Телевізор не показує, постійно вимикалися канали.
Нам не пощастило із погодою то басейни були холоднющі. Все інше ок.
Зорянуся
Відгук про о Коттедж Крутогора / Татаров

УЖАС
Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров

Відпочинок просто супер!!!Планували на дві ночі,а змушені були продовжити на ще одну😊.Все відповідає дійсності(виняток харчування-вибіркові блюда,а саме пельмені та вареники були несмачні(тверде тісто дуже),а все інше меню смачне).Раджу усім !!!Плануємо на наступний рік знову відвідати "Хата у Румуна".
Наталія
Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров

Не верю ни одному отзыву! Планировали отдохнуть 2 дня, а остались на 7!! Уезжать не хотелось, вернемся и не раз! Это лучшее место, что есть в Карпатах
Виктория
Відгук про о «ХАТА У РУМЫНА» / Татаров

Полное разочарование!!!!
Заказывали чан, приехали, а мужик, который его обслуживает пьяный в хлам, не простыней, не уборки, дрова никто не подбрасывал...
Ещё все настроение было испорчено тем, что до нас отдыхала компания и у них пропал телефон. Нашли его в штанах у этого «типа банщика».... это полный треш...
Оказался вором, везде грязно было, короче на тратье время и деньги, ищите другое место!!!!!
Анна
  • Cторінки:
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4