Отзывы об отдыхе в Тернополе

Отзыв о о Гостиница ”Версаль” / Тернополь

Наша група мала заїхати о 18,00, але затримались в дорозі, тому приїхали біля 23.00, весь час наш керівник постійно був на звязку з адміністрацією. Почалося все дуже добре, нас зустрічали вже накриті столи, і все було смачно! Але коди прийшов час заселення, тут настала пауза номери ніхто не отоплює поки немає гостей. В наш час це нормально економити, але коли знають , що скоро будуть гості, то мали хоча б за годину включити опалення. Нам дістався гарний номер, але дуже великий, за всю ніч одна батареє ледве гріла, тому спали одягнені і все одно померзли, бо ковдри просто літні!!! І мало того, на 2 особи 1 ковдра, другої в номері не було, так само як і другого комплекту полотенець! Це не є нормально! Звичайно , на прохання нам все видавали, але бігати туди-сюди, то не дуже приємно, а телефону немає ))) ще й фен відсутній.. невже немає коштів на такі дрібниці для комфрту свїх гостей?
Власники і керівництво, зверніть увагу на свої правила, бо дівчата в один голос казал, що вони не мають право включати опалення в номерах, лише гості.. Але в мороз опалення має бути постійним!!! Пафосу в готелі більше ніж треба, а на ділі придорожній готельчик.
Таміла
Отзыв о о Гостиница ”Версаль” / Тернополь

Дуже холодно в номерах. На вулиці мінус 2, в номері +10!
Ковдра у двомісний номері маленька одинарна, додаткову не дали - спали одягнені. Персоналу на все байдуже
Владислав
Отзыв о о Гостиница Галичина / Тернополь

В номерах не брибирають, замовити й персонал.
Отзыв о о Гостиница Тернополь / Тернополь

в г.Тернополь очень приятная атмосфера, так же персонал отеля приятные и отзывчивые люди. Стоимость номеров соответствует уровню. вид из окна замечательный - с одной стороны шикарное озеро с другой стороны парковая зона с видом на костел.
А&П