Отзывы об отдыхе в Луцке

Отзыв о о MOJO Boutique Hotel / Луцк
Во время того как отдыхала здесь, стала свидетелем ужасного события. Молодые ребята были избиты охраной. Они были трезвые и адекватные, но что-то не поделили по дресс-коду (одеты были нормально, но видимо охране не по вкусу пришлось).
В наше время решать конфликты физической расправой - это бред. Хотя сам отель виглядит очень достойно, я не ожидала
Дарина
Отзыв о о MOJO Boutique Hotel / Луцк

Отель сам по себе хороший, но персонал отвратительный. Уважения к гостям ноль. Разочарован. Хотя отель не из дешевых
Иван
Отзыв о о Camping Family / Луцк

Фото не відповідають дійсності! Не приємні власники! Можуть зайти в кімнату коли вам немає. Грязно, майданчик ледь дихає. Будиночки протікають . Не рекомендую!
Рома
Отзыв о о Гостиница Свитязь / Луцк

Боже! Застережи всіх подорожуючих від проживання в цьому замурзаному, холодному, нещасному готелі. В коридорах облуплені стіни, запорошені східці, підлога,ліфт не працює, гарячу воду необхідно чекати 10 хвилин доки збіжить. В кімнаті меблі 30-літньої давності, унітаз з ржавчиною, телевізор радянський, WF недоступний. На підлозі, коли я зайшла була калюжа води. Таке враження, що вони прибирали просто виливши відро води на підлогу,навіть, не зібравши її. Постіль стара, рушники старі, тонкі, обтріпані. В кімнаті так холодно, що можна дістати бронхіту за ніч. Одіяла колишні, тонкі. Попросила додаткове укриття - дали ще одне таке одіяло, не змогла зігрітись. Втекла через добу. Щодо персоналу, то претензій НЕМАЄ! Але готель - ЖАХ!!! Якщо поважаєте себе - не поселяйтесь! Але, якщо хочете повернутись в 90-ті роки і побачити, що там було, то можна. Ціна за економ - 390 гривень. Це ціна нормальної квартири за добу. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Марина