Музей сучасного мистецтва Одеси

Опис:

Музей сучасного мистецтва Одеси / МСИО - одеський музей сучасного мистецтва, створений у 2008 році Ст. мороховський вадим вікторович.

Музей сучасного мистецтва Одеси створено 10 квітня 2008 року бізнесменом і меценатом Ст. мороховський вадим вікторович на основі зібрання робіт майстрів «другої хвилі одеського авангарду» колекціонера М. Кнобеля.

У червні 2012 року МСИО переїхав у приміщення за адресою Французький бульвар, 8. Відкриття музею в новому приміщенні було відзначено «Парадної виставкою» (в парадній Музею) «У передчутті музею», на якій були представлені роботи сучасних одеських авторів А. Венецкого, М. Гончар, Р. Громова, Д. Дульфана, М. Кульчицького, О. Олейникова , А. Петрелли та ін.

Головні експозиції музею: Південноросійська школа живопису другої половини 20 століття; «Забірна виставка» Валентина Хруща та Станіслава Сичова; квартирні виставки нонконформістів Одеси 70-х років; пост-андеграунд 90-х років; нові імена Одеси та інші. На двох поверхах в просторих залах розташовуються відразу 10 різних експозицій. Частина з них тимчасові – тут демонструють свою творчість молоді таланти і гастролюють художники; друга частина – постійна галерея. Всі твори музею як не можна краще відображають настрій міста, його новини та живі теми. В одному із залів музею відкрито салон продажу.

Страница в каталоге предприятий: Музей современного искусства

Мапа:

Дивиться також:
Готелі та квартири в Одесі

Інші пам'ятки поруч: