Озеро Синевир та водопад Шипіт

Опис:

Автобусна заміська екскурсія.
Під час екскурсії екскурсанти оглянуть один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - водоспад Шипіт, найбільше Карпатське озеро - озеро Синевир, яке овіяне безліччю легенд, зможуть спробувати унікальні мінеральні джерела - "Калечинська" та "Соймівська", відвідати реабілітаційний центр для ведмедів, скуштувати карпатських страв та напоїв і намилуватися гірськими пейзажами.
Виїзд зі Львова. Відразу за містом з вікон автобусу відкривається прекрасна панорама пагорбів які неофіційно називають "Карпати в мініатюрі".
Гори розпочинаються за 80 км. від Львова і зустрічають широкою Стрийською долиною.
Поступово дорога піднімається все вище в вище на Верецький перевал. За перевалом відкриваються прекрасні краєвиди гірських масивів Бескид, Пікуй, Полонина Боржава.
На черговому Воловецькому перевалі зупинка на фотопаузу. Прекрасні краєвиди на гори Пікуй, Тимнатик, масив Полонину Боржаву і місто Воловець що лежить в долині відразу під перевалом. Ще один перевал (Подобовецький) і відкривається широка долина в підніжжі масиву Полонина Боржава. Саме в підніжжі цього гірського пасма знаходиться заповідник "Шипіт", з одним з наймальовничіших водоспадів Карпат.
Водоспад Шипіт - один знайвищих водоспадів. Знаходиться на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби у глибокій ущелині річки Пилипець.
Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця (прогулянка до водоспаду)
        
Після огляду водоспаду вирушаємо далі долиною ріки Репинки вздовж масиву Полонина Боржава. Цей район Закарпатської області багатий на унікальні мінеральні джерела: в селі Калечин можна спробувати мінеральну воду "Калечинська", а в селі Сойми - мінеральну воду "Соймівська" (зупинка на дегустацію)
Дорога знову піднімається вверх до перевалу і села Синевир. Озеро розташоване трішки далі, неподалік села Синевирська поляна. До самого озера вздовж мальовничого потічка веде дорога протяжністю 1200 м. (або можна піднятись лісовою стежкою 1200 м.).
При підйомі на озеро можна замовити обід в одному з кафе, що розташовані поруч зі стоянкою для транспорту. Смачна гуцульська кухня, напої, настоянки на травах.
        
Озеро "Синевир" найбільше озеро Українських Карпат. 
Синевир вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитівок Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.
У прозорій воді озера добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.
Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око (прогулянка до озера)
На територї природнього парку також розташовується реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". 
Реабілітаційний центр створено з метою реабілітації особин ведмедя бурого, які зазнали жорстокого поводження і незаконно утримувалися в неволі.
Цей заклад вже прихистив чотирьох тварин, які, до речі, мають свої імена – Дюрій, Бубочка, Роза і Потап. У «Синевирі» звірі почуваються добре. Щодня їх годують овочами, фруктами і рибою.
З часом сюди планується привезти ще косолапих, які досі живуть в неволі з порушенням правил утримання диких тварин (зупинка знайомство з ведмедями :) )
        

Пам'ятки які Ви відвідаєте:
Водоспад Шипіт
Озеро Синевір
Реабілітаційний центр бурого ведмедя

Де замовити:
Дні туру: щоденно Вартість: 450 грн/особа, діти - 400 грн.
ГАЛІНТУР Площа Ринок №24 (1 поверх історичного музею) (098) 711 45 57, (063) 680 19 50


Дні туру: щоденно Вартість: 449 грн
Капітолій вул. Січових Стрільців, 21 +38 (050) 940 77 17, +38 (067) 670 05 13