Аквапарк «Острів Скарбів»

Опис:

 

 

Аквапарк «Острів Скарбів» розташований в самому центрі курортного селища Кирилівка при в'їзді на Федотову косу, неподалік від узбережжя Азовського моря і є унікальним центром розваги для дорослих і дітей.

Аквапарк «Острів Скарбів» - це найбільший аквапарк в країні і один з найбільших аквапарків Східної Європи. Його загальна площа становить близько 6000 кв. м. Одночасно розважальний комплекс «Острів Скарбів» може прийняти більше 1,5 тисяч відвідувачів.

На території аквапарку знаходиться 8 басейнів, серед них один дитячий і водний атракціон-басейн «Ледача річка», а також 34 атракціону - 18 дитячих та 16 дорослих, а також величезна кількість ігрових майданчиків. Серед дорослих атракціонів є: закритий «Тунель», переплетені тунелі «Кіски», швидкісна відкрита гірка «Камікадзе», плавна «Гігантська гірка», гірка «Космічна діра» з виром і гірка «Мультислайд».

Головною визначною пам'яткою аквапарку «Острів скарбів» є справжній піратський корабель, який розташовується в самому центрі дитячої зони. Цей атракціон нагадує напівзатонулий натуральної величини корабель, щогли якого піднімаються на висоту 16 метрів, а з пробоїн тече вода. Крім цього, у спеціальній дитячій зоні знаходиться безліч водних гірок і басейн площею 1300 кв. м. Басейн розділений на дві частини - для дітей постарше з глибиною 80 см, а для зовсім маленьких – глибиною 40 див.

В аквапарку для дорослих передбачені тіньові навіси із зручними шезлонгами і стільцями, де можна зручно спостерігати за дітьми.

На території розважального центру працюють професійні аніматори і тренера, також тут відкрито велику кількість кафетеріїв і нічний клуб «Aquadance».

 

Мапа:

Дивиться також:
Готелі та квартири у Кирилівці

Інші пам'ятки поруч: