Парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана

Опис:

Парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана - парк-пам'ятник в Хмельницькому.

Він розташований на правому березі Бузького водосховища. Площа - 140 га. На території парку зростає понад 30 видів дерев і чагарників, впорядкована мережа природних і штучних каналів. При вході в парк є алея скульптур, крім цього на території парку є літній театр, музична естрада з танцювальним майданчиком, атракціони, спортивні і дитячі майданчики, міні зоопарк, місця для відпочинку.

Перші насадження з'явилися в 1947-1948 роках, благоустрій почалося з 1949 року. Спочатку парк мав назву Комсомольським, в 1967 році був перейменований на честь 50-річчя Жовтня. У 1993 році з нагоди святкування 500-річчя Хмельницького отримав назву «Центральний міський парк культури і відпочинку ім. 500-річчя м Хмельницького ». У тому ж році парку було надано статус пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення. У 2008 році парк перейменовано в «Парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана» для увічнення пам'яті колишнього мера міста.

Недалеко від парку знаходиться Готель Колізей, в 200 м від річки Південний Буг. На території готелю є безкоштовна парковка, більярд, ресторан і сауна.

Страница в каталоге предприятий: Парк имени Михаила Чекмана

Страница в каталоге гостиниц: Отель Колизей

Мапа:

Дивиться також:
Готелі та квартири в Хмельницькому

Відео про це місце:

Інші пам'ятки поруч: