Меморіальний Будинок-Музей П. П. Шмідта

Опис:

Меморіальний будинок-музей П. П. Шмідта – філіал краєзнавчого музею відкрито в 1980 році. Експозиція музею розповість про життя та діяльності цієї видатної людини. Музей "Подвиг" присвячений подіям другої Світової війни.

В цьому будинку з 1876 по 1886 рр. жила сім'я начальника міста і порту П. П. Шмідта, тут пройшли дитячі роки його сина – майбутнього лейтенанта П. П. Шмідта, який навчався в Бердянській класичної чоловічої гімназії. Два зали першого поверху музею присвячені родині Шмідт і життя і діяльності лейтенанта П. П. Шмідта. Другий поверх музею відтворює затишну атмосферу ХІХ століття – вітальні, кабінету батька, дитячої та їдальні. На першому поверсі музею в рамках реалізації проекту «Музей у музеї» розміщена експозиція колишнього музею на громадських засадах винрадгоспу «Жовтнева хвиля».

Бердянці, з гордістю називаючи П. П. Шмідта, легендарного "червоного" лейтенанта, своїм земляком, в 1980 році відкрили тут меморіальний будинок-музей, в якому відтворена обстановка будинку Шмидтов, зберігаються справжні сімейні реліквії.

Мапа:

Дивиться також:
Готелі та квартири у Бердянську

Інші пам'ятки поруч: