Аквапарк «Мис доброї Надії»

Опис:

Аквапарк «Мис доброї Надії» - величезний центр з безліччю водних розваг і атракціонів, розташований на мальовничому березі Азовського моря в Бердянську. Він займає площу близько п'яти гектарів і вражає своїм різноманіттям. Загальний стиль аквапарку «Мис доброї Надії» оформлений як старовинний замок з красивими екзотичними рослинами і великою кількістю самих різних басейнів. Споруда побудована так, що всі його гості, переміщаючись по території, легко можуть побувати у всіх цікавих куточках цього закладу, не відвідуючи двічі одну і ту саму зону. Усього в аквапарку під назвою «Мис доброї Надії» встановлено 28 захоплюючих атракціонів-гірок, більшість з яких розраховані як на дорослих відвідувачів, так і на їх малюків.

Аквапарк «Мис доброї Надії» побудований таким чином, що відвідувачі, переміщаючись по території, можуть побувати у всіх куточках аквапарку, не проходячи двічі по одній і тій же зоні. Комплекс дивує не тільки своєю величністю, але і кількістю різноманітних атракціонів. Можна з упевненістю сказати, що навіть найдосвідченіші відвідувачі зможуть знайти тут розваги до душі.

Безпека на воді забезпечать спеціально підготовлені рятувальники, а спокій на території аквапарку охоронний підрозділ і електронні системи безпеки.

Мапа:

Дивиться також:
Готелі та квартири у Бердянську

Інші пам'ятки поруч: