Крісло бажань

Опис:

Можна було кружляти годинами уздовж площі, але так і не ступити на заповітний камінь бруківки. Але це лише до моменту, коли міська адміністрація не прийняла рішення про встановлення у заповітному місці гранітного Крісла матеріалізації та виконання бажань. З того часу ця пам’ятка стала туристичною Меккою міста.

Однак початковому матеріальному втіленню всесильного повелителя доль довелося недовго прослужити роду людському – хтось недбайливий з його числа розгромив його, залишивши лише купу кам’яних уламків.

До відродження пам’ятки Бердянська влада поставилася з усією серйозністю, замовивши масивний кований аналог знищеного Крісла виконання бажань в ковальській майстерні “Місто майстрів”. Замовлення довелося виконувати в поспіху, адже до передбачуваного урочистого відкриття оновленого пам’ятника, приуроченого до старту нового курортного сезону, залишилися лічені дні.

І ось в перший день літа о п’ятій ранку роботу над проектом було завершено, а вже о десятій – відбулося урочисте його відкриття з непридатний перерізанням червоної стрічки та захопленими подихами. З тих самих пір ця пам’ятка і прикрашає Приморську площу Бердянська, залучаючи з кожним роком все більше і більше паломників, які готові нудиться в довгій черзі під палючими променями сонця, щоб хоч на секунду отримати надію на чудо.

Мапа:

Дивиться також:
Готелі та квартири у Бердянську

Інші пам'ятки поруч: