Мотель Соколиное гнездо расположен в Карпатах, на берегу реки Орява.

На территории гостиничного комплекса есть детская площадка, финская сауна на дровах, чаны. А также автостоянка, беседки, мангал, качели, бильярд.

Гостям предлагаются 2х и 3х местные номера с санузлами, телевизором и бесплатным доступом в Интернет. Завтрак включен в стоимость проживания.

Фото Мотель Соколиное гнездо

Подписка на комментарии - вам будет отправлено письмо с подтверждением email адреса. 0

Отзывы о Мотель Соколиное гнездо:

+ Добавить отзыв
Юлія 25 Февраля 2018

З хорошого - чудовий сайт готелю. Усе прекрасно розписано і гарні фото. Насправді: жахлива розбита сантехніка у номерах, смердить сирістю. Постіль чиста...але пралася разів 400-та і тому сірого кольору. Жахлива звукоізоляція між номерами. Якщо сусіди довго не сплять чи рано прокидаються - то ви так само. І взагалі ви будете знати про життя сусідів усе....чути кожне слово. У ресторані подають надщерблений і "розписаний" тріщинами посуд, брудні, заліплені цукерниці, пусті сільнички. Усе якесь відверто поношене.... Смішно але нам пояснили, що немає молока, меду, лимону до чаю. Взагалі багато з меню не було. Адміністратор повторює слова вибачень як мантру... і спокійно іде. Сніданки.....що зготували те й їште. Нічого з запропонованого на сайті не знайшли коли приїхали. Величезне розчарування і занадто високі ціни для таких умов проживання.

Андрій 31 Мая 2017

Це просто ідеальний мотельчик,є все.Рекомендую.

Марта 31 Мая 2017

Дуже хороший готель,чисто,смачні страви в ресторані,можна добре відпочити,ввічливий персонал,вихід до річки дуже близько від альтанок,дуже класно.РЕКОМЕНДУЮ!!!

Написать отзыв:

Ваше имя:

Ваша оценка Мотель Соколиное гнездо:
Ваш отзыв :

 
Адрес и телефон Мотель Соколиное гнездо:
с. Коростив, ул.Ивана Франко, 1, Сколе, Украина.
info@sokolyne-gnizdo.com.ua
+380975185106, +380959222765, +38 03 251 21124 (Пожалуйста, сообщайте, что вы звоните с сайта rest.guru.ua)
Мотель Соколиное гнездо на карте Сколе
Частный сектор и мини-пансионаты в Сколе

Еще гостиницы и пансионаты в Сколе: