Отзывы об отдыхе в Волосянке

Отзыв о о Мини-отель "Скала" / Волосянка

Я сюди не приїду, це точно! Персонал, а саме дівчата і хлопець на барі, чудові, дуже приємні і ввічливі.
Розташування готелю непогане. близько до комплексів Захар Беркут і Вежа Ведмежа. Номери абсолютно нормальні, чисті. Але ЧУТИ ВСЕ. ЯК ХРОПИТЬ СУСІД, ЯК ВІН ЗЛИВАЄ ВОДУ, ЯКИЙ КАНАЛ ДИВИТЬСЯ, ПРО ЩО ГОВОРИТЬ, З КИМ ГОВОРИТЬ.
ЖАХ!
Для спокійного відпочинку не підходить. Тільки для великих компаній. Я на місці власників зробила б хоч елементарну шумоізоляцію. Бо вотна тут відсутня взагалі.
Ольга
Отзыв о о Мини-отель "Скала" / Волосянка

Відпочивали в котеджв компанією 16 чоловік. З дітками від 1,5 до 13 років. Чудові номери. Чисто. Привітні хазяєва. Всім радимо!!!! Адекватні ціни та сервіс
Алла
Отзыв о о Мини-отель "Скала" / Волосянка

По приїзду в "Скелю",не вийшовши майже з машини,зустрів чоловік ,не приємний,не адекватний,просто хам.Зразу склалось враження,що в рідних Карпатах,тебе не чекають.Почуття,що ще просиш,щоб тебе поселили.Після словесної перепалки з обидвома "начальниками",просто забравши завдаток,поїхали .Культурі треба ще повчитись,а не по-хамськи відноситись до гостей.Не поїду і не раджу нікому,хіба колись зміняться керуючі.
Julia
Отзыв о о Усадьба ”КАРПАТСКИЙ ЭДЕМ” / Волосянка

Были этим летом - бронировали 3 ночи, потом остались ещё на одну. Главный плюс - тишина и спокойствие плюс это отличное место, чтобы укрыться от городской суматохи в окружении карпатских лесов. Если хотите активной ночной жизни и шума дискотек - вам явно не сюда.
О самой садибе - всё чисто, аккуратно, комфортно - дом из деревянного сруба, так что летом не жарко. Есть кухня, мангалы, альтанки. Хозяйка радушная, приятная в общении.
До подъёмника возле готеля "Захар Беркут" метров 500. Туда стоит подняться - красотища!
Сергей
Отзыв о о Усадьба ”КАРПАТСКИЙ ЭДЕМ” / Волосянка

Відпочивали в серпні. Обрали "Карпатський Едем" саме завдяки розташуванню і повністю задоволені. З одного боку, тихе спокійне місце, чисте незагазоване повітря, дзюрчання струмка, спів пташок, чорні білки з ялинки на ялинку стрибають. Садиба просто "утопає" в ялинках!
З іншого боку, тут є всі принади цивілізації - поруч кафе, ресторани, мотузковий парк, садиба недалеко від канатної дороги на г. Високий Верх, та й відпочиваєш з комфортом. В нас був двокімнатний номер з двома величезними балконами по різні сторони будинку. Номер просторий, чистий, зі всіма зручностями, ліжка зручні.
Територія охороняється (окрема подяка п.Володимиру - зустрів нас на вокзалі, допоміг піднести наші нелегкі сумки до машини та в номер, постійно турбувався, чи все в нас добре - ну справжній янгол-охоронець! :))
Загалом все дуже сподобалося. Харчувалися комбіновано - дещо готували самі на кухні та на мангалі, дещо замовляли у гостинної господині. До речі, кухня у п. Людмили смачна, домашня. Особливо сподобалися відбивні. Смакота!
Ольга
Отзыв о о Усадьба ”КАРПАТСКИЙ ЭДЕМ” / Волосянка

Тільки що написала свій відгук, поставила найвищу оцінку - 6 зірок, а коли відправила форму, чомусь показує 3 зірки... Неподобство :( Моя оцінка 6 зірок! ******
Ольга
Отзыв о о Мини-отель "Скала" / Волосянка

Часто отдыхала на этой вилле,в большой компании друзей. Очень чисто ,опрятно и хозяева приветливые,понимающие люди. Спасибо за отдых.
Регина
Отзыв о о Котеджный комплекс ”Подолянка” / Волосянка

Отдыхали в июле. номера плохо убраны. Еда очень не вкусная. у ребенка болел живот Прочитал про отравления- все понятно.Персонал действительно не приветливый.НЕ СОВЕТУЮ.
Сергей
Отзыв о о Котеджный комплекс ”Подолянка” / Волосянка

Єдине що сподобалось це природа.Теж знаємо про отруєння.Крім того хамське відношення адміністратора. Виглядало це ніби нас не кликали а ми приіхали і навязуємось.Басейн смердить , можна воду і міняти.
Наталя
Отзыв о о Котеджный комплекс ”Подолянка” / Волосянка

Отравились в ресторане отеля трое детей, двое из них лежат в больнице в тяжёлом состоянии. Перед нами были также семья с детьми, у которых также было пищевое отравление. Не хочу писать много эмоций, но по факту выводы делайте сами.
Виктория
  • Страницы:
  • 1(current)
  • 2