Пансіонат НА АЗОВІ - відмінний варіант для любителів комфортного, спокійного, сімейного відпочинку! Подаруйте собі та своїй родині можливість оздоровитися та добре провести час біля теплого, ласкавого моря.

Пансіонат має зручне розташування до інфраструктури села (центр-200 метрів) в безпосередній близькості до моря -150 метрів (кілька хвилин помірним кроком) . Пляж не багатолюдний, черепашковий, рівне морське дно, зручне для купання малюків, і вода, яка влітку добре прогрівається біля берегів. Для наших гостей ми пропонуємо прийнятний варіант з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Двоповерхова будівля з 8 затишними номерами люкс, оброблених екологічно чистим деревом з просторими затіненими балконами (з другого поверху відкривається чудовий краєвид на море). у кожного номера на балконі окремий столик.
Номери місткістю до 4 чол. , є можливість додаткового місця. Більш вимогливим гостям ми пропонуємо двоповерхові номери Люкс.
На першому поверсі розміщені комфортна кухня та санвузол. Вид з балкона на море дуже гарний! )). Молочні продукти чудової якості можна замовити з доставкою. Ринок, аптека, магазини, розваги для дітей – все поруч.
Для любителів морепродуктів - можливість порадувати себе найсмачнішою креветкою та азовською рибою в асортименті! ; безкоштовний (у нас немає жодних додаткових платежів) скрізний інтернет (Wi-Fi); паркування навпроти Вашого номера; зручний мангал; бесідки.
Дрібниці життя:
Посуди вистачить на всіх
Постільна в нас є (і подушки, і пледи)
до Степанівки-1 (18:00), а також з Мелітополя на маршрутному таксі (6:00, 9:30, 11:30, 16:30) або автобусом (10:00 та 15:00).
Дивіться наші фото, телефонуйте, ми відповімо на всі Ваші запитання та обговоримо усі Ваші побажання! Приємного Вам відпочинку та яскравих вражень!

Часто задаваемые вопросы про На Азові (NaAzove) :

  • Вигоди в номері, Телевізор, Інтернет, Кондиціонер, Дитячий майданчик, Харчування, Паркування, Екскурсії, дозвілля, Кухня в номері

Фото На Азові (NaAzove)

Підписка на коментарі - вам буде надіслано листа з підтвердженням email адреси. 0

Відгуки про На Азові (NaAzove):

+ Додати відгук
Дмитрий 17 Июля 2021

Спасибо, всё душевно и замечательно. Были недолго, но очень понравилось. Всё продумано. Калкан чудесный :-)

Алевтина 18 Мая 2021

Алексей, Нелечка, Алёна Вы такие умнички! Создаёте комфорт, уют для отдыхающих! Замечательная, доброжелательная атмосфера на базе, благодаря Вам и вашим стараниям!
Отдельное спасибо Алексею за свежайшую, вкуснейшую креветку, а Нелечке за бесподобно приготовленного калкана-очень вкусно! 👍👍👍
Здоровья, сил Вам, а базе процветания!!! ❤️🌷🌷🌷

Виталий + Катя 22 Июня 2020

Нашли в интернете случайно в Степановке отдыхали первый раз . Неля и Алексей спасибо огромное за отношение и уют !!! База чистенькая Неля как пчелка с утра до веча . На любую просьбу моментальная реакция и ее решение . База для семейного отдыха номера огромные мебель свежая как и техника . Территория со стояночными местами . Море рядом 3-4 мин , магазин 2 минуты с ценами почти как в Запорожье . Заказывали рыбу креветку были приятно удивлены рыба была пожарена и заказ стоял на столе пока мы были на пляже объеденье!!! Для детей батут качели .... и пару котиков с собачками есть чем заняться. WiFi хороший по всей территории . Вообщем на отдых только туда !!! Спасибо ещё раз ребятам за отдых и более чем человеческое отношение к клиентам !!! Ждите мы приедем !!!

Мария 21 Июля 2018

Неля и Алексей!Спасибо Вам огромное за наш прекрасный отдых!все было на высшем уровне!фотографии не передают той красоты чистоты и уюта что на самом деле!деткам все понравилось!дети постоянно были чем то заняты-то на батуте прыгали то на качелях катались!мангал с беседкой очень удобный и очень даже к стати там!Мужу день рождения отметили на ура!)))на территории очень чисто,все засажено цветами и деревьями!к морю идти две минуты медленным шагом!номера вместительные ,чистенькое и новенькое все!на кухне много места,никто не мешает и посуды хватает всем!в общем писать можно много и все равно это словами не передать как там хорошо!Огромное спасибо!Только приехали домой и хочется уже обратно!)))

Анна 1 Июня 2018

Отдыхали в июне и сентябре 2017 все отлично супер!!! Всем рекомендую тихий семейный отдых! Фото соответствуют все даже лучше)) Очень хорошие хозяева!! Неля и Алексей большое спасибо!!

Ирина 4 Августа 2017

Пансионат "НА АЗОВЕ" нашла по интернету,хорошая ценовая политика пансионата,а так же,что новый-построен в 2016 году.Переживала напрасно.Все новое,чистое и аккуратное.Очень уютный двор,с детской площадкой.До моря 4 минуты,пляж ракушка и песочек,детям хорошо было.Народу не много.Магазины близко.Понравилось,что нет ненужных развлечений и кафе на пляже(кому,что надо на отдыхе)БОЛЬШОЕ СПАСИБО гостеприимству хозяев. Приехали,как -будто к родным людям. ВСЁ ОТЛИЧНО!!!! Неля,Алексей,ещё раз ОГРОМНОЕ СПАСИБО ,обязательно постараемся приехать еще не один раз!!!!

Написати відгук:

Ваше ім'я:

Ваша оцінка На Азові (NaAzove):
Ваш відгук :

 
Адреса і телефон На Азові (NaAzove):
Степанівка Перша, Україна
opera81@ukr.net
+380966569331 Неля, +380976195729 Алексей (Будь ласка, повідомляйте, що ви телефонуєте з сайту rest.guru.ua)
На Азові (NaAzove) на карте Степанівка Перша
Частный сектор и мини-пансионаты у Степанівці Першої , Коттеджи и виллы у Степанівці Першої

Ще готелі та пансіонати у Степанівці Першої: