Отзывы об отдыхе в Стрые

Отзыв о о Отель "Star" / Стрый

ЖАХ...НІКОМУ НЕ РАДЖУ !!!!!!)постіль уся в плямах,попросили поміняти постіль,або номер,то таке враження що ми прийшли до них до дому,хамили нам на рецепшині,насилу поміняли номер ,на ЩЕ Гірший ніж попередній. А зараз у ванні такий,то й 1 с. Там не побудиш.

Аня
Отзыв о о Відпочинковий комплекс "Вулик" / Стрый

Заказывали в "Вулику" номер на одну ночь, чтоб сделать остановку после 1200км пути и отдохнув, продолжить путь. Заказывали 3-х местный с ребёнком. Приехали уставшие в 23-30, а это оказался не отель, а ресторан с номерами.. При чем ограничений по времени работы у ресторана нет. Мы до 3-х ночи слушали Верку Сердючку и маты под окном.. Номера не обесшумлены.. На рецепции нам невозмутимо ответили, что ресторан будет работать до тех пор пока люди платят.. Так что думайте.. И номера не дешевые абсолютно..
Елена
Отзыв о о Відпочинковий комплекс "Вулик" / Стрый

30.08.2016р. святкували весілля сина в альтанці в "Вулику".Залишились тільки хороші спогади.Кухня дуже смачна ,гарна подача блюд ,порції великі,офіціанти привітні(особлива подяка Володимиру).Один мінус -альтанка не є затишною,потрібно попрацювати над декором,а так все супер.
Леся
Отзыв о о Відпочинковий комплекс "Вулик" / Стрый

Обслуговування просто вражає своїм цинізмом, в офіціантів культура поведінки на рівні забігайловки десь на вокзалі, у них навіть немає вільного місця в холодильнику на торт котрий ми принесли з собою.
Ростислав
Отзыв о о Відпочинковий комплекс "Вулик" / Стрый

та, з офіціантами ім ще треба попрацювати , дуже твердолобі та не виховані
Костя
Отзыв о о Відпочинковий комплекс "Вулик" / Стрый

Святкували день народження чоловіка у "Вулику" на початку травня 2015 року. Прийняли рішення відзначати тут, оскільки мали багато хороших відгуків від друзів, але на жаль, наші враження не такі хороші. По-перше, щодо кухні, подали салат з редиски та творогу, де останній був підпорчений, відповідно ніхто не хотів отравитись, тож його не їли. Також було мясне плато, яке кухарі просто не вміють готувати - мясо переперчене і несмачне. Порадувала риба з овочами - дуже смачно.
Щодо обслуговування, то ресторану в цьому плані є куди рости. Іжу приносили вчасно і теплою, але байдужість офіціантів вражає. Попросили для принесеної з дому аджики тарілочки, на що нам відповіли, що у них немає. Попросили парасольку, оскільки святкування проходило в окремому приміщенні біля бенкетного залу, і в той день був дощ, на що нам відповіли, що у них немає. Зате їжу офіціанти приносили під парасолею. В 11 год ночі, коли по ідеї, закривається ресторан, до нас ніхто не підійшов і не повідомив, а через дві години принесли рахунок, де було вказано доплатити за додаткові години. Це не критично, але ж повідомити потрібно. А ще в меню повинен був бути оселедець, якого ніхто не подав на стіл, зате порахували в чеку. Середній чек 300 грн.Територія гарна, є охорона, але наш зал, таке враження було, що ще не завершений в декорі, оскільки з чотирьох сторін вікон, тюлі були тільки на одній стороні. Весела компанія врятувала враження від святкування. Рекомендую даний заклад для обіду, але аж ніяк не для святкування урочистих подій. В Стрию і районі є заклади з вищим рівнем обслуговування та якістю їжі.
Люба
Отзыв о о Відпочинковий комплекс "Вулик" / Стрый

Коли прокуратура спитає- Звідки у простого митника на це гроші?
Мартинів