Отзывы об отдыхе во Львове

Отзыв о о Мотель Вена / Львов

Шановні адміністратори менеджери биректор цієї забігайловки, дайте відповіть , що це??? Це не отель! Люди приїжджають у відрядження, зупиняються. Хочуть відпочити, але це не можливо!!!! Друга година ночі всі бігають, кричать, у низу дискотека!
Вас взагалі не цікавить комфорт ваших гостей? Не всі їдуть гуляти, треба мати на увазі це!!!!
Більше ні ногою до цього притону!


Катерина
Отзыв о о Нота Бене Лофт / Львов
Хорошие номера, чисто, уютно, комфортно. Вкусный и разнообразный завтрак. Удобное расположение – в 10 минутах от жд вокзал.
Виктор
Отзыв о о Нота Бене Лофт / Львов

Дуже гарний затишний готель, наступного разу приїду сюди знову :)
Анастасія
Отзыв о о Мини отель Hotel 39 / Львов

Хороший отель, хорошее расположение, номера, всемок, кроме «мафии» , де еще администратор аферистка, разводит клиентов на деньги в паре с таксистом, котопый типа сотрудничает с отелем. Вполне можно остановиться, но не дай Бог вызывать такси из отеля. Вся ваша экономия на предложенных дисконтах моментально пропадет. Ну и настроение тоже
Елена
Отзыв о о Хостел Северин / Львов

Були в січні з групою дітей. Під час телефонної розмови власник хостелу сказав, що доставлятиме в номери додаткові ліжка. На місці виявилося, що він мав на увазі матраци, які кладуться на викладену плиткою (!) підлогу. Це взимку. Звісно, ніхто з дітей спати на підлозі не погодився, і вони лягли по двоє за ліжко. Після дуже довгих розмов власлик погодився компенсувати за незручності по 33 гривні на дитину (зі 150 взятих за місце). Це при тому, що на двох дітей використовувалось одне ліжко і один комплект білизни. В хостелі прибули о 21.30, а виїхали вранці о 10.00. Тобто води та електроенергії багато використати не встигли. Для групи у 37 осіб у хостелі знайшлося лише 11 рушників (після наполегливих вимог, спочатку дали взагалі на всіх 9 рушників, що стеляться під ноги). У 8-місному номері було так холодно вночі, що діти повдягали куртки. Наразі гіршого хостелу ні я, ні діти, ні інші супроводжуючі дорослі не зустрічали. А, є один плюс - загалом доброзичливий персонал.
Наталія
Отзыв о о Гостиница Герольд / Львов

Ціни не відповідають рівню сервіса, в номері холодно і грязно.
Роман
Отзыв о о Гостиничный комплекс Волшебная долина / Львов

Жахливі умови проживання, потрібно все ремонтувати, оновлювати, немає рушників, косметики. Кухня не смачна. Територія занедбана. З плюсів тільки канатні доріжки. Не рекомендую!
Соломія
Отзыв о о Отель Касиопея / Львов

Жахливо.Ми заїхали 25 жовтня,у номері трошки тепліше ніж на вулиці.Брудно.Ванна кімната не помита,про дезінфекцію я взагалі мовчу!Номер у стані будівництва.Таке поняття як Wi-Fi у номері взагалі відсутнє(XXI сторіччя на секундочку!).На питання про тепло і Інтернет,керуючи просто пожав плечима і сказав:»ну так а я шо можу зробити?»
Жах.Бруд.Холод.
Категорично не рекомендую.
P.S.якщо ж ви все ж таки знаходитесь на refit ,то можна елементарно не здавати номери,доробити ремонт і вже потім із новими силами у бій!
Анонім
Отзыв о о Гостиничный комплекс Волшебная долина / Львов

Селище злодіїв! В останній день фестивалю увесь огидний гадюшник місцевих, приперлися з величезними сумками на територію наметового і почали масово красти у відпочивальників речі прямо з-під палаток, дякую за гостинність смердючі селюки, згнийте в своїй помийній ямі.
Отзыв о о Гостиница Терминал А / Львов

Ужасное место.Просто тюрьма за свои деньги.Приехали своей машиной,поселили быстро и запретили выходить из номера,так как в холле свадьба.Покушать принесут в номер и дышать этим будете всю ночь.Ни кто не предупредил,что в номере нет окон (они два меленьких в потолке №317)кондиционер не работал,а если бы и работал,то это ужасно струя воздуха направленна прямо в кровать.Шум от свадьбы не давал уснуть,хотя закон о тишине ни кто не отменял.Два этажа общественного места заняты свадьбой,как так?Нет мы не против свадеб,но хазейва должны понимать,что одной задницей на двух стульях не усидеть.И ли туристами занимайтесь или свадьбами.Парковка для машин,это отдельное болото (натуральное)что бы сесть в машину нужно снять обувь иначе не отмоешь ковры.Ужасное место оставило только отрицательные эмоции.По всей кольцевой дороги много мотелей с магазинами и чистыми парковками.НЕ рекомендую останавливаться в терминале А.
Игорь Бессмертный
  • Страницы:
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5